Příběh vonných svíček Criscalm

PARTNERSTVÍ JE DŮLEŽITÉ ❤ ❤ ❤

Criscalm_pribeh_svicek_partnerstvi_je_dulezite

Touha, která nás žene dopředu, je přinášet do vašich domovů klidnou a pohodovou atmosféru společně s našimi produkty. Naším posláním šířit do světa klid.
Spolupracujeme s dodavatelem z Velké Británie - značkou Stoneglow. Vybrali jsme si toho nejlepšího partnera, který si za svých takřka 30 let zkušeností zakládá na 3 hlavních pilířích:

► vlastní plantáže květin

► přírodní a obnovitelné ingredience

► namísto strojů sází na šikovné ruce - všechny svíčky jsou vyrobené ručně.

 

BÝT JEDINEČNÝ

vyroba_svicek_ze_sojoveho_vosku

Na první pohled vypadají stejně, ale každá je originál. Ruční výroba svíček ve Velké Britání dává každé z nich svou vlastní duši i jedinečnost.
Na samém začátku výroby je přírodní vosk lehce zahříván a je do něj přimíchávána dokonalá kombinace vůní, která je výsledkem výzkumů v laboratořích společnosti Stoneglow Candles London.
Zde v těchto laboratořích byla také vyvinuta směs přírodního vosku, která má ještě lepší vlastnosti v porovnání s hojně používaným parafínovým voskem.
Sojový vosk Stoneglow hoří déle, čistěji, s větší intenzitou vůní, je šetrný k vašemu zdraví a navíc je ekologicky odbouratelný. Je prostě jedinečný.

 

DOKONALÁ SOUHRA

Dokonala_souhra_criscalm_svicky

Naše svíčky splňují všechny parametry Dokonalé souhry, což je vyladěná kombinace přírodního vosku, optimálního množství aromat a ověřeného kvalitního knotu.
Bez Dokonalé souhry nemůže vzniknout takzvané voskové jezírko, které zaručuje optimální uvolňování aromata a rovnoměrné odhořívání vosku. Tato souhra také zabraňuje tvorbě nežádoucího tunýlku, při kterém dochází k plýtvání voskem, který v tunýlku ulpívá na stranách svíčky.
Knoty neobsahují olovo a jsou tvořeny z přírodních bavlněných vláken. Každý knot je před vkládáním do prostoru svíčky ručně narovnán a poté je zalit směsí vosku s aromatem. V nabídce máme i velmi oblíbené dřevěné knoty. O ty je ale třeba správně pečovat. I svíčky vyžadují svůj přístup.

 

KDYŽ JE VŠE HOTOVO

Kdyz_je_vse_hotovo_Criscalm

Předtím než je svíčka vyslána provonět i vaše domovy, je každý milimetr svíčky pozorně prověřen okem zkušených pracovníků společnosti Stoneglow. Před nalepením nálepky je svíčka ručně naleštěna a až poté uložena do designové krabičky.

4 základní tipy, jak pečovat o naše svíčky:

► Při prvním zapálení nechejte svíčku hořet po dobu alespoň jedné hodiny.

►Při dalších zapáleních nechejte svíčku odhořívat minimálně 15-20 minut tak, aby byl vosk roztopen po celém svém povrchu (základ pro voskové jezírko).

► Svíčku nechejte hořet maximálně 4 hodiny.

► Po dohoření dřevěného knotu jej zkraťte na cca na 3-4 mm.

 

Tak co říkáte na #pribehsvicek ? Jsou to jen základní informace o našich svíčkách. Chcete se na něco zeptat nebo pomoct s výběrem? Jsme tu pro Vás! Napište.

Zpět do obchodu