Příběh vonných svíček Criscalm

PARTNERSTVÍ JE DŮLEŽITÉ ❤ ❤ ❤

Criscalm_pribeh_svicek_partnerstvi_je_dulezite

Touha, která nás žene dopředu, je přinášet do vašich domovů klidnou a pohodovou atmosféru společně s našimi produkty. Naším posláním šířit do světa klid.
Spolupracujeme s dodavatelem z Velké Británie - značkou Stoneglow. Vybrali jsme si toho nejlepšího partnera, který si za svých takřka 30 let zkušeností zakládá na 3 hlavních pilířích:

► vlastní plantáže květin

► přírodní a obnovitelné ingredience

► namísto strojů sází na šikovné ruce - všechny svíčky jsou vyrobené ručně.

 

BÝT JEDINEČNÝ

vyroba_svicek_ze_sojoveho_vosku

Na první pohled vypadají stejně, ale každá je originál. Ruční výroba svíček ve Velké Britání dává každé z nich svou vlastní duši i jedinečnost.
Na samém začátku výroby je přírodní vosk lehce zahříván a je do něj přimíchávána dokonalá kombinace vůní, která je výsledkem výzkumů v laboratořích společnosti Stoneglow Candles London.
Zde v těchto laboratořích byla také vyvinuta směs přírodního vosku, která má ještě lepší vlastnosti v porovnání s hojně používaným parafínovým voskem.
Sojový vosk Stoneglow hoří déle, čistěji, s větší intenzitou vůní, je šetrný k vašemu zdraví a navíc je ekologicky odbouratelný. Je prostě jedinečný.

 

DOKONALÁ SOUHRA

Dokonala_souhra_criscalm_svicky

Naše svíčky splňují všechny parametry Dokonalé souhry, což je vyladěná kombinace přírodního vosku, optimálního množství aromat a ověřeného kvalitního knotu.
Bez Dokonalé souhry nemůže vzniknout takzvané voskové jezírko, které zaručuje optimální uvolňování aromata a rovnoměrné odhořívání vosku. Tato souhra také zabraňuje tvorbě nežádoucího tunýlku, při kterém dochází k plýtvání voskem, který v tunýlku ulpívá na stranách svíčky.
Knoty neobsahují olovo a jsou tvořeny z přírodních bavlněných vláken. Každý knot je před vkládáním do prostoru svíčky ručně narovnán a poté je zalit směsí vosku s aromatem. V nabídce máme i velmi oblíbené dřevěné knoty. O ty je ale třeba správně pečovat. I svíčky vyžadují svůj přístup.

 

KDYŽ JE VŠE HOTOVO

Kdyz_je_vse_hotovo_Criscalm

Předtím než je svíčka vyslána provonět i vaše domovy, je každý milimetr svíčky pozorně prověřen okem zkušených pracovníků společnosti Stoneglow. Před nalepením nálepky je svíčka ručně naleštěna a až poté uložena do designové krabičky.

4 základní tipy, jak pečovat o naše svíčky:

► Při prvním zapálení nechejte svíčku hořet po dobu alespoň jedné hodiny.

►Při dalších zapáleních nechejte svíčku odhořívat minimálně 15-20 minut tak, aby byl vosk roztopen po celém svém povrchu (základ pro voskové jezírko).

► Svíčku nechejte hořet maximálně 4 hodiny.

► Po dohoření dřevěného knotu jej zkraťte na cca na 3-4 mm.

 

Tak co říkáte na #pribehsvicek ? Jsou to jen základní informace o našich svíčkách. Chcete se na něco zeptat nebo pomoct s výběrem? Jsme tu pro Vás! Napište.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení