Překvápko na podzim aneb ultrasonické difuzéry Criscalm

 

set_difuzeru_ultrasonicky_difuzer_criscalm_stoneglow

Nevyhořte!

Vonné svíčky jsou uměním okamžiku. Když však opouštíte svůj dům či byt, doporučujeme jejich plamínky sfouknout (pokud nemáte uzavřenou výhodnou pojistku proti požáru nebo si nechcete prohlédnout svalnaté hasiče zblízka). Jak ale udržet svá obydlí provoněná i bez rizika ztráty majetku?

Na našem blogu už jste si mohli přečíst článek o difuzérech s vonnými tyčinkami. To jsou šikovné lahvičky, které udržují příjemnou vůni ve vašem obydlí, i když právě nejste doma. A protože fráze „technologický pokrok nezastavíš“ stále platí, rozšiřujeme naši nabídku o další designovou věcičku, která příjemně provoní a osvěží vaše domovy. Řeč je o ultrasonickém aroma difuzéru.

Nejlepsi_ultrazvukovy_difuzer_brno_criscalm_koupit

Luxusní elektrický ultrazvukový aroma difuzér do vašeho bytu

Toto kompaktní zařízení v sobě snoubí moderní technologii s použitím tradičních esenciálních vonných olejů. Uvnitř difuzéru najdeme destičku, která kmitá nadzvukovou rychlostí a vytváří tak ultrazvukové vlny, které rozptylují mix vody a oleje bez zahřívání. Díky tomu si esenciální oleje do difuzéru zachovávají všechny své vlastnosti. Směs je rozprašována prostřednictvím jemné studené mlhy, která současně zvlhčuje vzduch. To vám může přijít vhod jak v horkých letních měsících, tak i v zimě, kdy bývá vzduch v interiéru suchý vlivem topení. Znamená to, že váš příbytek bude s difuzérem nejen příjemně vonět, ale navíc se vám v něm bude i lépe dýchat, lépe spát a díky svému složení omezíte výskyt bakterií a plísní v místnosti.

Pokud jde o design, difuzéry Criscalm jsou zpracovány opravdu minimalisticky. 15 centimetrů vysoká oválná nádobka, na které najdeme pouze dvě tlačítka (zapínání a podsvícení) a čtyři diody, které se rozsvěcují podle vámi zvolené doby uvolňování mlhy.

Ultrazvukovy_difuzer_criscalm_brno_vonne_svicky_bytove_doplnky (2)

Jak ultrazvukový difuzér s aroma vonným olejem používat?

Jednodušší už to být nemůže.

Abyste mohli ultrasonický difuzér začít používat, je třeba minimálně jeden vlastnit.

Dále potřebujete klasickou elektrickou zásuvku (nebo aspoň dva dráty pod proudem, což my osobně důrazně nedoporučujeme, vizte zmínku o hasičích v úvodu).

Po bezpečném zapojení do elektřiny je nutné naplnit ultrazvukový difuzér směsí vody s esenciálním vonným olejem dle vašeho výběru a zvolit si požadovanou dobu uvolňování mlhy – maximální objem difuzérů Criscalm je 100 ml a maximální doba uvolňování mlhy jsou 3 hodiny. Množství oleje záleží jen na vás, rozmezí se může pohybovat od 3 do 15 kapek.

Pokud vašemu difuzéru dojde předčasně náplň, sám se vypne, což ještě zvyšuje protipožární prevenci, která je skrytým ponaučením pro čtenáře tohoto článku.

Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte a napište nám!

 

Autoři: Michal Baďura/Lukáš Nezdařil

Zpět do obchodu