2 zásady + 2 tipy pro výběr vonné svíčky online

Vědecký pokrok a člověk jako jeho otrok

technologicky_pokrok_svicky_criscalm

Žijeme ve 21. století a technologie se vyvíjejí neúprosným tempem. Jsme líní. Před osobní zkušeností upřednostňujeme čas, informace a doporučení známých.

Je to už několik let, co jsme zapomněli na to, že rozhodnutí podložená všemi smysly mají větší váhu než koupě na dálku. My dnes totiž do popředí dáváme svůj čas před opravdovým prožitkem. Ať je to někam jít, někoho potkat, vidět, cítit a zažít. Vždyť přece - ušetřený čas pak můžeme prokrastinovat, nebo ne?

Důvěřuj, ale prověřuj, aneb 2 zásady důvěry při výběru svíčky

Duveruj_ale_proveruj_svicky_criscalm

Je vůbec možné vybrat kvalitní vonnou svíčku, aniž byste si k ní přivoněli? My odpověď už dávno známe. Ano, je to možné. A dokonce existuje více způsobů, jak na to.

Ještě předtím, než vám ale dáme konkrétní tipy jak vybrat svíčku, je ale třeba zmínit 2 důležité zásady důvěry.

  1. Věřte tomu, kdo vám o svíčce sděluje informace (kamarádovi, výrobci, prodejci).
  2. Najděte si nezaujatý test svíček.

 

Pakliže nesplňujete ani jednu ze zásad, je lepší svíčky online prostě nekupovat..... pokud si ovšem nechcete zahrát sportku a tipovat....

Nejjednodušší je vybrat svíčku sobě. Sebe znáte nejlépe. Když ale děláte radost svíčkou někomu jinému, zkuste mrknout na naše tipy níže.

TIP 1: Rozlišujte svíčky pro muže a ženy.

Vůně pro ženy

Svicky_pro_zeny_criscalm

  • Exotické vůně

Tyto vůně velmi silně ovlivňují naše smysly. Darujete-li ženě svíčku s exotickou vůní tropického ovoce, vanilky nebo kokosu, ocitne se na chvíli na letní dovolené u moře. Navíc, kdo by se v zimě alespoň na chvíli neohřál u moře, viďte.... Pro fajnšmekry máme svíčku z naší kolekce přímo s vůní mořské soli.

  • Květinové vůně

Žena a květina k sobě patří už od nepaměti. Svíčky s vůní květin ženám připomínají láskyplné okamžiky, kdy květinu dostaly a zároveň v nich evokují nejpřirozenější mateřské pudy. Pravidlo je stejné jako s květinou - neexistuje ideální období, kdy ženě svíčku s vůní květiny darovat. Můžete tak udělat kdykoliv pánové!

  • Dřevité vůně

Ženy umí ocenit mužskou práci. Proto i jim udělá radost čerstvě nařezaného dubu, borovice či břízy. Tato vůně se skvěle hodí do zimního období. Ukrývají v sobě pravou mužskou sílu, přírodno a ženám připomínají pocit bezpečí.

  • Ovocné vůně

Svěžest ovocných vůní ženy ocení zejména v jarním a letním období. Často jsou také ovocné vůně kombinovány s vůní květin a exotického koření.

 

Vůně pro muže

Svicky_pro_muze_criscalm

  • Eukalyptové vůně

Eukalypt je pravděpodobně nejtypičtější vůně mužského pohlaví. Voní jak samotným mužům, tak také ženám. Je svěží, nabitá energií a velmi typická pro mladé muže.

  • Kořeněné vůně

Koření mužům evokuje dobré jídlo. Připomínají jim pocit, kdy po těžké práci přijdou domů a mají připravený svůj oblíbený pokrm. Zároveň jsou tyto vůně ale velmi různorodé. Mohou být jemné, ale i intenzivní.

  • Výběrové mužské vůně

 Pod tímto nadpisem pro vás máme bonusový tip na závěr dnešního dílu. Vyloženě mužskou záležitostí je rozhodně celá řada Metallique z naší dílny. Máte-li zálusk na něco opravdu luxusního a speciálního, volbou svíčky z řady Metallique chybu neuděláte.


Tak to byl TIP číslo jedna. V druhém díle se můžete těšit na 2. tip. A podle čeho vybíráte vonné svíčky na eshopu vy?

Zpět do obchodu