O nás

PRIBEH_SVICEK_CRISCALM

NAŠE POSLÁNÍ

Přinášet nezapomenutelné emoce a klid.

 

VÝROBA SVÍČEK JAKO ŘEMESLO

Veškeré ingredience, ze kterých jsou svíčky složeny, jsou 100% přírodního původu a bez parafínu. Vosk použitý ve svíčkách je směsí čistého sójového oleje s tajnými přírodními ingrediencemi, které našim svíčkám dodávají ještě lepší vlastnosti.

Všechny naše vonné svíčky jsou vyráběny ručně ve výrobních prostorách rodinné firmy Stoneglow ve Velké Británii. Předtím, než je svíčka připravena Vám dělat radost, projde dlouhým procesem vývoje a výroby.

Při vývoji svíček je kladen důraz na rovnoměrnost, stabilitu a dobu hoření. Současně se neustále vylepšují esence, které tvoří aroma svíčky. Výsledkem je vonná svíčka se svou vlastní, jedinečnou osobností a charakterem, který ve Vás vyvolá nezapomenutelné emoce. Ve výrobě jsou vosk i vůně ručně míseny a poté rozlévány do designových nádob.

 

KDO JSME MY?

Jsme tým Criscalm! Jsme jeden životní pár, Eva a Lukáš. Především jsme ale úplně obyčejní lidé, jejichž posláním je šířit KLID. V dnešní době se málokdo z nás totiž dokáže zastavit.

 

Evčav týmu Criscalm se stará o celkovou estetiku, s láskou balí vase objednávky. a pečuje o Vaši spokojenost. Fotí většinu fotek na Instagram I Facebook. Řeší naši Corporate Identity, ale hlavně je to praktik. Má věcný přístup k práci a dobře zorganizovaný harmonogram.

 

Eva_Bajerova_criscalm_vonne_svicky


 

Lukášstará se o webovky, marketing, velkoobchod a sem tam hodí nějaký ten nápad pro vylepšení, aby jste byli s našimi službami spokojenější. Je vytrvalý a aktivní. Jeho posláním je inspirovat lidi, aby do světa šířili klid a žili v přítomnosti.

Lukas_nezdaril_criscalm

 

 

Náš e-shop je teprve malé miminko, ale snažíme se, aby z něj vyrostl dospělý človíček s velkým srdcem, který přináší do světa klid. Bez správných lidí, kteří ho obklopí to ale nepůjde. Moc nás potěšíte, když nám zanecháte zpětnou vazbu, nasdílíte na sociálních sítích či offline mezi kamarády.

Děkujeme, Lukáš a Eva z CrisCalm.

Zpět do obchodu