Vše o nákupu

Moc děkujeme za zájem o naše produkty!

Náš e-shop je teprve malé miminko, ale snažíme se, aby z něj vyrostl dospělý človíček s velkým srdcem, který přináší do světa klid. Bez správných lidí, kteří ho obklopí to ale nepůjde. Moc si vážíme toho, když nám zanecháte zpětnou vazbu, nasdílíte na sociálních sítích či offline mezi kamarády.

Děkujeme, Lukáš a Eva z CrisCalm.

 

Doba dodání

Objednávku se vždy snažíme zabalit v daný pracovní den a nejpozději následující pracovní den předat přepravci.

Potřebujete objednávku co nejrychleji? Napište nám to do poznámky, spojíme se s Vámi a zkusíme najít nejrychlejší řešení.

O průběhu vyřízení Vaší objednávky Vás průběžně informujeme na e-mail, který zadáváte spolu s objednávkou. Po předání balíčku dopravci Vám zašleme e-mail se sledovacím číslem.

 
dodani_criscalm_svicky

 

Doprava

Pokud objednávka přesáhne 1000 Kč, dopravu platíme my! 

Pro doručení Vašich voňavých balíčků si můžete vybrat Českou poštu (nebojte, balíčky se snažíme opravdu dobře zabalit, ale o tom více níže) a Zásilkovnu.

 

Česká pošta Balík do ruky – za Balík do ruky si Česká pošta účtuje 119 Kč.

Česká pošta Balík na poštu – za Balík na poštu zaplatíte 99 Kč.

Zásilkovna – za dodání do poboček Zásilkovny zaplatíte 59 Kč.

 

Osobní odběr i s úsměvem je zdarma a je možný po domluvě v Brně a také v okolí Kroměříže.

 

ceska_posta_criscalm

 

Platba

V současné době jsou možné pouze 2 varianty platby a to:

  • Platba bankovním převodem – odeslání objednávky proběhne až po připsání platby na účet (ze zkušeností nejpozději následující pracovní den). Platba musí proběhnout do 7 pracovních dnů od vytvoření objednávky, v opačném případě se stornuje. Platební údaje Vám přijdou s potvrzením objednávky e-mailem.
  • Platba na dobírku – za objednávku zaplatíte přepravci při předání zásilky. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 29 Kč. 

 

Jak vybrat správnou vůni?

Jste milovníkem svíček, ale nevíte si rady s výběrem té správně vůně, protože se Vám naše kombinace zdají „jiné“?

  • Kdykoliv jsme Vám k dispozici na e-mailu, telefonu či Facebooku a Instagramu a rádi Vám s výběrem správné vůně poradíme. 
  • Zkuste taky mrknout na náš blog, kde jsme sepsali pár tipů pro výběr vůně.
  • Jste z Brna či okolí Kroměříže?
    Napište nám a po domluvě si můžete ke všem těm krásným vůním přivonět, ale pozor některým vůním se nedá odolat.

 

Návrh bez názvu-5

 

Ekologické balení

Vaše objednávky pro Vás balí s láskou Evča, a to do již použitých krabic, abychom šetřili přírodu. Chvíli jsme s tím bojovali, jelikož jsme chtěli vlastní krabice i s logem, ale doufám, že nám to kvůli udržitelnosti odpustíte.

Aby byla Vaše objednávka jako v peřince, na výplň používáme materiály, které jsme doma nashromáždili od našich dodavatelů.

Balíčky lepíme papírovou lepící pásku s lepidlem na bázi přírodního kaučuku, takže můžete krabici recyklovat i bez odstraňování izolepy.

Snažíme se balit opravdu pečlivě a zatím nám ani Česká pošta žádnou svíčku nerozbila, a to je co říct. :-)  Děkujeme Česká pošto!

 

baleno_s_laskou_criscalm_1

 

 

Dárek k nákupu

Ke každé objednávce bychom Vám nejraději přibalili kousek vnitřního klidu, to však bohužel není v našich silách. Máme ale v silách Vám udělat radost, a tak k vašemu klidu přispět. Do každého balíčku Vám přibalíme čaj, který si vychutnejte u naší zapálené svíčky a také home-made háčkovanou záložku, kterou použijte při čtení vaší oblíbené knížky. 

 

Nazýváme ji KPZ (krabička první záchrany) pro navození klidné a příjemné atmosféry, i když láhev vína k objednávce by také nebyla k zahození, co? 

 

darek_k_nakupu_zalozka_criscalm

 

 A co jste si vlastně vybrali? Vonné svíčky, difuzéry či něco z našich interiérových vůni?

 

 

 

 

Zpět do obchodu